Toidulisand MSM-pulber 200g

7,20 

MSM (metüülsulfonüülmetaan) on vesilahustuv, orgaaniline väävliühend, mida leidub looduses vihma- ja järvevees ning seal kuhu vihmavesi voolab. MSM-pulber on eriti hea luustiku, liigeste, lihaste ja juuste heaolule. Looduslik väävel on „ilu mineraal“, ta hoiab juuksed läikivad, naha sileda ja jume noorusliku.
MSM seob osasid raskemetalle, et nad väljuksid kehast, vähendab põletikke.

MSM sisaldab orgaanilist väävlit, mis on eriti oluline kõhrede, liigeste ja luude sidekoelise struktuuri stabiliseerimisel. Teaduslikud uuringud näitavad, et MSM aitab kaitsta kõhre teatud ensüümide kahjuliku mõju eest. MSM muudab glükoosamiini bioloogiliselt aktiivseks aidates tal jõuda liigeskõhredeni, aitab hoida liigeste ja lihaste liikuvust.

Laost otsas

Tootekood: NA1004 Kategooriad: ,

Kirjeldus

MSM on väävli vorm, mis on toitev ning organismis sisalduv põhikomponent kollageeni, elastiini, kõhrede ja keratiini moodustumiseks. Annab paindlikkust ja tugevust lihastele, luudele, liigestele, sisemistele membraanidele ning peamiselt nahale, juustele ja küüntele.

Piisav väävlisisaldus kehas aitab saavutada suurepärast jumet, säravat nahka ja mineraalidega rikastatud juukseid. Seetõttu nimetatakse väävlit tihtipeale ka „Ilu mineraaliks“. Uurimustulemused näitavad, et paljudel inimestel on organismis väävlipuudus ning see kasvab vanusega.

MSM aitab taastada naha elastsust. MSM teeb rakuseinad läbilaskvamaks, lastes toitainetel ja veel rakkudele ligi pääseda. Samuti aitab see toksiinidel ja jääkainetel kehast eemalduda.

Kasutamine: MSM lahustub hästi vees. Hea on segada MSM-i sidrunivette või C-vitamiinirohke mahla hulka. Võib segada ka smuutidesse.

Soovitavalt alusta väikesest kogusest, näiteks 1g (1/4 teelusikatäit klaasi vee kohta) päevas vähehaaval annust suurendades. Võid annust suurendada kuni 2 teelusikatäieni päevas. Kui teed sporti, oled taastumas vigastusest või tahad teraapilisi omadusi, siis võid suurendada kogust tasakesi kuni 3 spl.ni päevas.

MSM säilib kehas tarbitavana 12 tundi, seega tuleks teda tarbida 2 korda päevas, hommikul ja õhtul, 2 nädalat -3 kuud, parema tulemuse saamiseks.