Spirulina tabletid 500 tk

6,90 

Spirulina on mikroskoopiline magevee vetikas, mis sisaldab kehale tähtsaid mineraalaineid sh seleeni ja kaltsiumit ning suure hulgal aminohappeid (metioniini, tsüsteiini).
Spirulina sisaldab A, B1, B2, B3, B6, B12, E viamiine, omega-6, omega-3 rasvhappeid, beetakaroteeni, klorofülli, magneesiumi, naatriumi, kaltsiumi, tsinki, kaaliumi, fosforit, mangaani  ja rauda.
Samuti harvaesinevat fükosüaniini nimelist polüpeptiidi, mis aitab puhastada maksa ja närvisüsteemi kahjulikest mürkainetest. Fükosüaniin on sinise värvusega pigment, mida ei leidu teistes taimedes.

Laos

Tootekood: NA1010 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Teadlased peavad spirulinat üheks parimaks vahendiks keha puhastamisel raskemetallidest (näiteks elavhõbe, kaadmium, plii, arseen) just detoksifikatsiooni omaduste tõttu.

Spirulina on rinnapiima järel parimaks GLA (gamma-linoleenhape) allikaks, mis on äärmiselt vajalik närvisüsteemile.
Spirulina on hea antioksüdantide allikas ja kui tarvitame piisavalt spirulinat, siis see kaitseb meid ka liigsete UV-kiirte eest.

Spirulina toitainete rikkust kinnitab ka see, et NASA on valinud selle astronautide toidulisandiks.

Kasutamine:  Spirulina tabletid sobivad manustamiseks rohke veega 2 -3 tabletti 3 korda päevas. 1 tablett sisaldab 250mg Spirulina vetikapulbrit.